Hakkımda

1989 yılının güneşli ve mutlu olduğunu tahmin ettiğim Mart ayında Ankara da dünyaya geldim. 2008 yılına kadar Ankara da yaşayıp 2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesini kazanmam ile birlikte Trabzon maceram başladı. Lise yıllarında çektiğim çeşitli fotoğraflarımın Tübitak – Sanal Sergide yayınlanması ile fotoğrafçılığa ilgim başladı, 2009 yılında girdiğim Karadeniz Teknik Üniversitesi Fotoğrafçılık Kulübünde bu ilginin teknik tarafını geliştirdim. 2007 Yılında kendi imkanlarım ile çıktığım Ovid zirvesinden sonra dağcılığa ilgi duymaya başladım ve 2010 Yılında KTÜDAKS’a üye olarak dağcılık, dağcılık eğitmenliği ve arama kurtarma eğitimi aldım. 2012 Yılında Oğuzhan TÜRK ile birlikte bir Kızlarsivrisi tırmanışı dönüşünde okuldan geç olarak aldığımız harcırahlar ile bisiklet almaya karar vermemiz ile bisiklet dünyasına giriş yaptık ve aynı tarihlerde KTÜBİS (Karadeniz Teknik Üniversitesi Bisiklet Kulübün) e giriş yaptık. İki kulüple birlikte Üniversite hayatım boyunca çeşitli ulusal ve uluslararası yaz, kış zirve çıkışları ve bisiklet turlarına, yarışlarına katıldım. 2012 Yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünü tamamlayarak Mühendis Ünvanı Kazandım ve aynı tarihte Yükseklisans eğitimine başladım. 2014-2015 Tarihleri arasında KTÜBİS başkanlığı görevini yürüttüm. Dağcılık antrenmanı olarak haftasonları koşuya başladıktan sonra bunu bir kademe geliştirmek amacı ile maraton koşma kararı aldım, 2015 RunAnatolia (Eski adıyla Runantalya) ya kayıt yaptırdım fakat sakatlığım dolayısıyla katılamadım. 2015 Kaçkar Maratonunda Gönüllü olmamla birlikte tekrar koşmaya karar vererek 2015 İstanbul Maratonuna ve  2015 Kapadokya Ultra Maratonuna Kayıt yaptırdım ve antrenmanlarımı sürdürmeye çalışıyorum. Halen Ktü Elektronik Müh. ABD’da yüksek lisans eğitimimi sürdürüyor ve vakit bulduğum zamanlarda dağlarda ve yollarda olmaya çalışıyorum.

There are 0 comments left Go To Comment

 1. obmenZef /

  Your comment is awaiting moderation.

  Компания http://obmenneg.com/ является автоматическим и круглосуточным онлайн -сервисом, который позволяет обменять средства. И для этого нет необходимости выходить из дома. Так получиться осуществить обмен между системами, банковскими картами, криптовалютами. Но самое главное, что сервис работает круглосуточно, а потому совершить операции вы можете в любой час. При помощи полной автоматизации удалось добиться важных преимуществ перед аналогичными компаниями:

  1. Все операции происходят очень быстро, включая какой обмен webmoney
  2. На минимальную сумму обмена влияют требования определенных платежных систем
  3. Обмен можно осуществлять в любое время: поздно ночью, либо ранним утром
  4. Из-за того, что издержки минимальны, то и комиссия взимается символическая

  Все эти преимущества создают необходимые предпосылки для того, чтобы обратиться за помощью именно в эту компанию. Так вы потеряете минимум времени и денег. Воспользуйтесь услугами компании, которая дорожит клиентами и выполняет все обязанности на высшем уровне.

Leave a Reply